- 7 ساعت، 7 ساعت کوفتی با یه گوشی صفحه شیش اینچی کوفتی پشت یه میز کوفتی نشسته بودم و داشتم شِر و وِر و شکربازیای بچه های کلاسو تحمل میکردم :))) واقعا من نباید مایۀ افتخارتون باشم؟!

- یه چیزی بگم؟ فهمیدم رو جیک جیلنهال کراش دارم :|

- به بابام میگم برم تتو بزنم؟ میگه آره دختر گلم. میگم اشکالی که نداره؟ میگه نه بابا جان، چه اشکالی؟! فقط فکر جای خوابتو برای یعدش کردی دیگه بابا جان. :/ میبینین تروخدا؟ توجه موج میزنه تو خونواده

- با این آهنگ سم اسمیت اشکام کل خونرو داره غرق میکنه!

- میخواستم از این فیلم تو پستای قبلی یاد کنم که دیگه قسمت بود اینجا اسمش بیاد: دانی دراکو. یه فیلم درام با چاشنی تخیل، خیلی خیلی عالی بود بنظرم؛ و من خودم خیلی دوسش داشتم. دیالوگ اول این آهنگِ سم اسمیتم برای همین فیلمه که دو قسمته و به شدت پیشنهادش میکنم به فیلم بازای گل

- امروز خیلی اتفاقی اینو تو یه سایت خبری به قول خودشون معتبر دیدم

فقط سکوت . یه مشت احمق دور هم جمع میشن بدون هیچ اطلاعاتی راجعبه یه آدم چرت و پرت مینویسن. اون لحظه به شدت خودمو کنترل کردم که لپ تاپمو از وسط دو نصف نکنم با خوندن این خبر. نمیگم فرشته بود. قطعا تو زندگیش اشتباه کرده چون همۀ ما یه جاهایی پامون میلغزه ولی نه اینکه دیگه بیان مشکل پوستی و بیماری حادشو که میتونست به سرطان پوست منجر بشه ربط بدن به گریم و عمل جراحی. آرایششم به خاطر محافظت از پوستش در مقابل پرتوهای خورشیدی بود که خیلی برای این بیمارا خطرناکه، حالا تو هر مرحله ای از این بیماری

▪ معمولا با یه تحقیق کوچولو یا یه سرچ تو ویکیپدیا میشه جلوی پخش شدن خیلی از خبرای مسخره رو حتی اگه دربارۀ یه مرده باشه گرفت

- اینجانب 18تا ویدیوی ریاضی باید ببینم و بعدشم بشینم زیست بخونم که به این معنیه که مرگ من همین امشبه؛ خوبی بدی دیدین حلال کنین چون دیگه قراره راحت بشین از دستم

- یکی به من بگه خوش مزه تر از شیر قهوه با عسل تو تاریخ بشریت هست آیا؟ اونم اگه استارباکس باشه :)))

- داشتم درایو E لپ تاپمو از بالا تا پایین شخم میزدم که یه PDF رو پیدا کنم و بعد با این عکس رو به رو شدم

A Mini Size :) اولین روز مهدکودکم بود. ضعف کردم برا خودم اصن خودشیفته ام خودتونین :))))))))))

- فکر کردن به قلم چی هفتۀ بعد رعشه میندازه به وجودم ولی نمیدونم معلمای گرامی ما این حجم از بیخیالی رو کجاشون جا میدن؟ :/

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها