من نمیدونم چرا هر کانالیو باز میکنم یا راجعبه کرونا نوشته یا تهدیدات ترامپ سایت خبری msn هم که ماشاالله قربونش برم انقدر شفاف سازی میکنه آدم باید فقط یه شبانه روز تو شوک خبراش بره خودشو تو دستشویی حبس کنه. نمونه هاشم که مشاهده میکنین البته واقعیت تلخه و از زمان حضرت آدمم این موضوع صادق بوده :|||

بر

این خبرم که قطعاً اولین بار کیمیا نیوز به اطلاعتون نمیرسونه و خودتون از قبل از این وضع شلم شوروایی که کرونا راه انداخته خبر دارین

من یه بیمار هیپوکندریام یا همون خودبیمارانگاری (وی سر خود را به نشانۀ احترام برای جناب حداد عادل خم میکند) و امسال خیلی بهتر ازسال پیش شده وضعیت روحیم با تلاش خودم و صد البته خوندن کتابایی مثل شفای زندگی لوییز هی یا فیلم Then came you که خدایی هیچ کدوم بی تأثیر نیودن ولی منی که همیشه فکر میکنم یه مشکل جسمی دارم هیچ عکس العملی به کرونا نداشتم عملن هیچی، اولین باره تو زندگیم که هیچی برام مهم نیست شایدم به خاطر بلایی باشه که آبان 98 سرم اومد و منو رو به قبله کرد یعنی واقعن باعث شد یه شب کامل قرآن به دست رو به روی قبله بشینم در این حد بود وضعیتم :))) یه ویروس گوارشی رفته بود نشسته بود کنج معدم که داشت ذره ذرۀ وجودمو حل میکرد تو خودش در حدی که 2 هفته مدرسه نرفتم و گوشۀ خونه مثه یه مار زخمی به خودم میپیچیدم. جالب اینجائه که هیچ دکتری نمیتونست تشخیص بده این چه کوفتیه. یکی میگفت کولیت عصبیه، یکی میگفت گاستریت معدست که بعدش زخم معدئه و ممکنه ختم بشه به سرطان معده اگه جلوشو نگیری خوب یادمه ساعت 11 بود که دیگه قشنگ عزرائیل جلوم رژه میرفت. کارمون رسید به بیمارستان خصوصی و بستری شدن تا ساعت 4 صبح بعدشم دوباره 1 هفته از مدرسه عقب افتادم. آخر مشخص شد که بلههه مرض بنده ویروسی بوده و هیچ ربطیم به سرطان معده و اینجور چیزا نداشته حالا انتظار دارین یه همچین آدمی که تا دی پارسال از این بیمارستان به اون بیمارستان و درمانگاه کوچ میکرد روحش خدشه دار نشه واقعن؟ :))) اونم منی که اگه آنفولانزا میگرفتم 2 روز بعدش تو خونه میرقصیدم

تا الآنم وضعیت معدم درست درمون نیست من حاضرم آماس ریه کنم ولی دوباره اون بلای یه سال پیش سرم نیاد :/

از همون موقع بود که یکسره فک میکردم که یه چیزی تو بدنم مشکل داره قلبم نامرتب میزنه، مردمک چشمام غیرعادی، ریتم تنفسم یه جوریه و هزارتا انگ دیگه که هیچ کس حتی فکرشم نمیکنه به خودم میچسبوندم.

پ ن نامبر وان: دیروز از ساعت 6:30 تا 8:30 کلاس ریاضی مجازی داشتیم، یعنی خون خونمو میخورد اون لحظه که به جای شیمی خوندن مجبور بودم اون بابالنگ درازو تحمل کنم که انگار تمرینارو داره برای خودش حل میکنه و برای یه پشت کنکوری درسارو توضیح میده که همه چیو بلده خیر سرش و اولین بارشم نیست که اسم "احتمال شرطی"رو میشنوه. حالا موقع درس دادن اسم منم گفت که سؤالشو جواب بدم، منم مثه این خلا خیره شدم به صفحۀ لپ تاپ و در عرض 0.5 ثانیه آف شدم :| مردک. استغفرالله

نامبر تو: میشه یه راهنمایی بگیرم ازتون؟ البته تو پست قبلم نیازمند یاری سبزتون بودم که هیچی به هیچی بود و فقط یه هالۀ قهوه ای به جا موند برام :) من در عرض این دو ماهی که تعطیل بود مملکت، هیچ غلطی نکردم. به نظرتون تا کی ممکنه تعطیل بمونیم و آیا امکان جبران برای من بخت برگشته هست؟ مرسی، اَه

نامبر تِری (): آهنگ اوردم براتون چه آهنگی:

نامبر فور: یه عکسی دیروز دیدم تو اینستا، به یه درجه ای از عرفان رسیدم با دیدنش که حس کردم قلبم داره تو دهنم میزنه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها